Search
Search Menu

Wij nemen afscheid van Remko de Reus

Onze kerk is leeg. En deze dagen nog leger dan anders. Op 14 mei 2020 overleed onze koster en beheerder Remko de Reus. Alhoewel dit bericht niet meer als een verrassing kwam, is de verslagenheid groot. Remko heeft in de afgelopen jaren een plek in het hart van de Pauwehof en de Oude Kerk veroverd. Hij was er altijd en op zijn eigen uitgesproken wijze. Gelukkig herinneren de vele creatieve werken her en der in de Pauwehof aan zijn tijd bij ons. Daarnaast heeft Remko ook een plek in vele harten veroverd. Zijn tomeloze inzet, oog voor de mensen om hem heen en bereidheid om vrijwel alles mogelijk te maken voor anderen hebben een diepe indruk gemaakt. Wat een rijkdom was het om met Remko samen te werken en precies dat maakt dat we hem missen maar nooit vergeten.
Wij zijn verdrietig en wensen zijn familie heel veel sterkte toe.
www.memori.nl/remko-de-reus

Vanwege de corona-maatregelen was het afscheid in besloten kring. Om Remko te gedenken luiddde woensdag rond 13 uur de klok van de Oude Kerk. De rouwauto kwam daar rond die tijd langs.
Velen stonden langs de route op het Wilhelminaplein om Remko de laatste eer te bewijzen.