Search
Search Menu

Bij de dienst


Iedereen is welkom bij onze kerkdiensten. Zij worden gehouden in de Oude Kerk, meestal op zondag om 10 uur.
Alle (reguliere) kerkdiensten zijn ook te volgen  via YouTube, of Kerkomroep (alleen geluid). De uitzendingen via YouTube vindt u op onze YouTube-pagina: klik hier. Een korte handleiding voor het gebruik van Kerkomroep, vindt u hier.
Bij iedere dienst in onderstaande lijst staat een directe link naar de uitzending op YouTube en vindt u ook de Orde van dienst.

COLLECTE: De twee collecte-doelen worden bekend gemaakt tijdens de kerkdienst en via de website. Informatie over de diverse mogelijkheden van betalen zoals QR-code en bankrekeningnummer, lees verder…

Overzicht DIENSTEN :

De diensten zijn tot ongeveer een maand later beschikbaar via Kerkomroep en YouTube. Voor YouTube geldt daarnaast dat de kerkdienst direct na de uitzending wordt verwerkt en dan soms een tijdje niet beschikbaar is. Dat kan soms wel 12 uur duren.